KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524481
nr 1352 4481
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1932, empireram. Ramens innermått: 54x60 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:57:17
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr